Jak vybrat správný DPF filtr

Pokud se chystáte kupovat nový DPF filtr, připravte se předem na to, co od vás budeme vyžadovat. V první řadě je to přesná specifikace vozidla.

BUDEME OD VÁS CHTÍT:


• Název a model značky
• Ročník a měsíc výroby
• Objem motoru
• Výkon motoru

Toto jsou jen základní údaje, které po vás budeme požadovat. Velmi nám pomůže, pokud nám budete umět říci OE kód původního dílu. Přinejhorším vám OE kód umí zjistit i autorizovaný servis. (V případě značky BMW je možné OE kód zjistit podle následujícího návodu.) Další možností je najít OE kód, který je vyražen na starém původním DPF filtru. Na tělese filtru je vždy vyražených několik kódů. Nejlepší by bylo vypsat všechny kódy, například tehdy, když máte vymontován DPF filtr z vozidla. Když přijde čas výměny DPF, budete znát kód vašeho dílu a nebudete zbytečně ztrácet čas jeho hledáním.

OE kód je vždy v podstatě kód konkrétního náhradního dílu. Tyto OE kódy mají všechny náhradní díly na vozidla. Kromě filtru pevných částic je možné dohledat i ostatní náhradní díly na motorová vozidla. Jedinou nevýhodou je, že automobilky velmi často mění OE kódy. Může se snadno stát, že OE kód, který máte, se neshoduje s tím naším OE kódem. Pokud taková situace nastane, dodejte nám co nejvíce informací o vozidle a my se pokusíme najít ten správný díl na vaše vozidlo. Pokud vám filtr nepasuje, je možné filtr vrátit přímo nám. Garantujeme vrácení peněz. Filtr je nutné vrátit v původním stavu bez dalších zásahů. Více informací k vrácení najdete v našich obchodních podmínkách.